5/5
אמיר ביצע אצלי שיפוץ גדול לקראת פתיחת מסעדת מנדרין חדשה. בדקתי כמה קבלנים לפני השיפוץ ולקחתי אותו. הוא עמד בזמנים בצורה טובה, הגיע לעבודה עם העובדים שלו והמסעדה נפתחה בזמן שקבענו. המחיר שלו היה הוגן. תמיד יש זולים יותר אבל, התרשמתי ממנו מאוד בפגישה הראשונה. הוא עשה רושם של אדם מקצועי, הרגשתי שהוא מבין יותר מקבלנים אחרים. הוא עשה עבודה מעולה, טובה מאוד. אני מרוצה מאיכות העבודה ומהתוצאה הסופית. מומלץ!
גדעון מרעננה
5/5
הוא והצוות שלו מקצוענים אמיתיים, אנשים אמינים מאוד, מהיום שהוא סיים את השיפוץ שלי אני קוראת להם לכל מיני דברים שינויים ותיקונים והם מגיעים לסדר הכל בלי בעיה. כל כך אדיבים, כל כך אמינים, אין לי מילים חוץ מזה שאני מצאתי את האנשים שלי, אמרתי לו את זה אלפי פעמים. הם היו מתקשרים וקובעים, אני לא הייתי צריכה להתקשר אפילו פעם אחת ואין מצב כזה שהוא לא מגיע בזמן. הצוות שלו עובד בצורה מהירה ומקצועית, באמת עושים עבודה טובה והמחירים שלו סבירים, יש זולים יותר אבל אתה משלם על שירות, על מקצועיות ועל איכות.
ליאת צוקרמן
5/5
אמיר הוא הקבלן שלנו בכל נושא השיפוצים הוא עושה דרכינו עבודה של בניית מרפסות ושיפוצים כללים ללקוחות. הוא עושה את כל סוגי העבודות, הוא אדם מאוד נעים, אמין וישר, מבצע את העבודה במקצועיות ובזמן, הוא מאוד מחוייב לעבודה. הוא אחלה, יש לי נסיון רב עם קבלנים, אני מכיר את התחום והוא עובד כמו שצריך, העבודה שלו איכותית וטובה, החומרים שלו איכותיים וטובים, הפועלים שעובדים איתו קבועים, לא מתחלפים ועובדים טוב. המחיר שלו לא ממש זול, אבל לדעתי אי אפשר לקבל הכל, על מקצועיות משלמים.
רן רטיג
5/5
הוא עובד איתנו המון בפרויקטים של בנייני תמ"א 38 בכל רחבי הארץ, אנחנו ממליצים עליו בחום להרבה לקוחות שלנו שעושים שיפוצים בדירה ואנשים מאוד מרוצים. הוא קפדן מאוד, הוא עומד בזמנים הוא נותן יעד מסויים לסיום השיפוץ ועומד בו. הוא אדם מדהים, עובד בצורה מקצועית, נקייה ומשאיר אחריו נקי בסיום. אנשים מאוד מרוצים מרמת העבודה שלו, הוא עובד ברמה גבוהה מאוד ומדוייקת. המחירים שלו ממש נוחים ומשתלמים.
רועי טל
5/5
עשינו בדיקה של כמה בעלי מקצוע והגענו אליו, הוא עשה עבודה מאוד טובה, הוא מאוד יסודי. עמד בזמנים שהבטיח, היו מעט עיכובים קטנים שלא היו תלויים בו, הוא השתדל שהכל ילך כמו שצריך, הוא לא מרח אותנו, היה אמין לכל אורך השיפוץ. הוא אחד האנשים הכי טובים שפגשתי, מקצועי, רואים שהוא מבין בתחום, אדם נעים ואדיב. אנחנו מרוצים מאיכות העבודה עד הפינישים הקטנים, אחרי שסיימו לסדר את התריסים התגלתה בעיה קטנה והוא ביקש מבעל המקצוע להגיע ולסדר. המחיר היה מעולה, עשינו השוואה של מחירים הוא נתן מחיר טוב
אסף עינבי
5/5
לפני השיפוץ עשינו סקר קבלנים ותוך כדי בירור קיבלתי עליו המלצה מחבר שאני מכיר ולקחתי ממנו הצעת מחיר. התחלנו שיפוץ לבית מאוד ישן שכלל שבירת ובניית קירות והמון חיזוקים, כמעט בנייה מאפס. הוא הביא לנו את רוב בעלי המקצוע ותוך כדי שיפוץ גם עשה חיזוקים לקומה שמעלינו, קבענו יעד באופן כללי מבחינת זמנים והוא עמד בו, לא היו עיכובים. מבחינת שירות ואיכות העבודה הוא עשר פלוס, אנחנו מאוד מרוצים, אחרי תקופה הייתה לנו נזילה והתקשרתי אליו, יום אחרי זה כבר הגיע לתקן, אטם וסידר ומאז אין בעיות. לפני שסגרנו איתו אמרתי לו מה התקציב שלי ושאני לא רוצה לחרוג ממנו, הוא באמת עמד בתקציב ולא ביקש שום עלויות נוספות. אני ממליץ עליו בחום!
מוטי וליאורה יוסף
5/5
הריני לאשר שמר אמיר שמבור מנהל חברת א.ש. ניהול וביצוע פרויקטים, ביצע שיפוץ בדירתנו ברחוב הסנה 11, בחיפה. העבודה בוצעה, במקביל לביצוע תמ"א 38 , השיפוץ כלל עבודות הריסה, בנייה, חלונות אלומיניום , חשמל, ריצוף, ואביזרי סניטריה . העבודה בוצעה ברמה גבוהה מאוד, אמיר גילה אכפתיות ורגישות לצרכי הלקוח, תוך תאום של בעלי מקצוע נוספים ותוך שמירה על מסגרת תקציב ללא דרישות חריגות. ממליץ בחום לעבודות שיפוץ.
מירון מנדלסון